top of page
Szukaj

Źródła informacji – StresCzy na pewno potrzebujesz przyswajać wiedzę ze wszystkich źródeł informacji?


To co ostatnio zauważyliśmy na całym świecie przerosło nasze wszelkie oczekiwania, kiedy to w jednej chwili za pośrednictwem przekazu źródeł informacji nasz świat został wyłączony niczym zatrzymanie pilotem filmu akcji w dowolnie wybranej chwili.


Napływ informacji, które do nas trafiają ze wszystkich możliwych źródeł informacji każdego dnia może powodować stres i niepokój. Kiedy nasz umysł zmuszony do przyswajania tylu negatywnych informacji każdego dnia nie jest w stanie skupić się na rzeczach dla nas najbardziej istotnych. Powoduje to w nas zamartwianie się na zapas mimo to, że i tak nie będziemy mogli rozwiązać wszystkich tych problemów.


Zatraciliśmy poczucie własnej wolności przez co nie skupiamy się na własnych potrzebach a niepewność, która powstała po tym jak próbowano wpoić w nas odebranie nam swobody podejmowania własnych decyzji jest jednym z czynników powodujących stres w dzisiejszych czasach.


Nie traćmy wiary w to, iż jesteśmy wolnymi istotami na tej planecie i dażmy szacunkiem każdego jej mieszkańca co z pewnością pozwoli nam uwolnić się od niepotrzebnego stresu.

7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page