top of page
Szukaj

Lustrzane odbicie


Jak ważna i istotna rzeczą, która wpływa na nasze życie jest środowisko, w którym przebywamy. To nie tylko nasi najbliżsi, ale również te które z którymi spędzamy najwięcej czasu, ale nie tylko.

Może to być ktoś kto nam imponuje lub nas motywuje.

Jaki wpływ na nasze życie ma to jak taka osoba mówi o życiu. Może krytykować może przekazywać nam negatywne emocje, które negatywnie wpływają na nasze życie.


Mimo to, że irytuje to nas i jest to dla nas męczące, ponieważ nie zgadzamy się z ta osoba to i tak przejmujemy od tej osoby dane zachowania czy słownictwo co również może negatywnie wpływać na nasze życie.

Wchłonęliśmy to wszystko jak gąbka i przejmujemy ten sam schematyczny sposób spoglądania na świat.


Mimo że nie zgadzasz się z takim zachowaniem, kiedy widzisz wbijanie szpilki w każdym nadarzającym się momencie co totalnie może zmienić twój światopogląd to i tak wciąż pragniesz bliskości takiej osoby.


Czy nie pragniesz spędzać czas z osobami, które pomagają Ci wzrastać i rozwijać skrzydła. Tam, gdzie pozytywna energia przepływa w was tworząc niesamowite połączenie synergii.


Jak bardzo jesteś w stanie pokochać taką osobę?


Należy bezgranicznie nawet jeśli będzie to czasem bolesne czy bardzo emocjonalne. Nie bądź uczniem całe życie przyjdzie czas, kiedy to nauczyciel wyciągnie wnioski z twoich lekcji i zrozumie, że wychował godnego potomka, który pójdzie w świat szerzyć jego wiedzę która ceni bezgranicznie.

23 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

MOTYL

Comments


bottom of page