top of page
IMG_3863_edited_edited_edited.jpg

Witaj

Doskonale Cię rozumiem i wiem, że jesteś osoba świadomą, która wie, że najlepszą, inwestycją, jest inwestycja w siebie.

Jeśli jesteś osobą, która pragnie rozwijać się osobiście, zawodowo czy finansowo to

mam dla Ciebie do zaoferowania Coaching Online. Proces, który przejdziesz pomoże Ci dotrzeć I uruchomić własne zasoby które w Tobie drzemią. Dzięki temu procesowi uświadamiasz sobie jak wiele już masz oraz jak dotrzeć do swoich wyznaczonych celów.

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne, pragniesz pokonać własne słabości oraz chce wyjść z utartych, często destrukcyjnych schematów to znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Twoja ciągła gonitwa i brak czasu.

Ponieważ jesteś osoba, która poprzez swoje zaangażowanie w swoja prace popadasz w pułapkę czasowa poprzez co nie może uwolnić się od nabytych nawyków które blokują jego rozwój.

O czym Ty dzisiaj marzysz?

Marzysz, może o tym by twoje życie było ustabilizowane oraz żebyś znalazł w nim swoją harmonie w realizowaniu własnych potrzeb pogodzonych z własnym rozwojem osobistym czy zawodowym oraz żeby twoje życie rodzinne było w pełnej stabilizacji duchowej i umysłowej. Chciałbyś mieć możliwości uzyskania wiedzy przydatnej do realizacji kolejnych zmian w strefach prywatnych czy biznesowych. Pragniesz być bardziej zmotywowany do dalszych działań – to jest odpowiedni czas!

Uwielbiasz się rozwijać!

Z pewnością korzystałeś już wcześniej z podobnych kursów, szkoleń oraz interesujesz się rozwojem osobistym. Jesteś osoba aktywną życiowo I zależy Ci na poprawie swojego stanu wewnętrznego który blokuje Cię do dalszych działań.

Zdajesz sobie sprawę kto jest twoim największym wrogiem?

Sorki, ale musisz wiedzieć, że największym twoim wrogiem jesteś ty sam. Poprzez zakorzenione nawyki nie jesteś w stanie zrobić kolejnych kroków które popchają Cię do przodu w swoim rozwoju.

Czego teraz mógłbyś się spodziewać?

 

Możesz być pewien, że poprzez swoje zaangażowanie pozwolisz pomóc samemu sobie.
Z całą pewnością może się spodziewać, że odkryjesz swoja wartość, która drzemie w tobie od zawsze. Będziesz mile zaskoczony tym, że poprzez proces, który przejdziesz pozwoli Ci nabrać większej pewności siebie a twoje zdecydowanie do dokonywania zmian w swoim życiu stanie się ciągłym nawykiem.

Co dzisiaj jest twoim największym problemem?

Największa twoją bolączka jest brak czasu. Ciągła gonitwa oraz brak pełnej stabilizacji powodują u Ciebie zawirowania emocjonalne poprzez brak zorganizowania w realizacji wyznaczonych celów co wiąże się z tym, że brakuje Ci zorganizowanego funkcjonowania na wszystkich płaszczyznach swojego życia

Czy jesteś już gotowy?

Najważniejsze dla Ciebie jest to żebyś miał pewność I był gotowy do zmiany. Jeśli zatrzymałeś się przy swoich przedsięwzięciach mimo swojej wiedzy czy doświadczeniu to z całą pewnością potrzebuje skorzystać z narzędzi, które pozwolą Ci w pokonaniu przeszkód, które pojawiły się w Twoim życiu.

Zauważyłeś co powoduje u Ciebie brak zorganizowania?

Zbytni brak zaufania do tego, że możesz delegować swoje prace przyczyniają się do tego, że popadasz w gonitwę przy realizacji wszystkich rzeczy, którymi musisz się zająć. Takie postepowanie nie pomaga Ci w zwykłym codziennym funkcjonowaniu także poprzez swoją frustracje nie jesteś w stanie pogodzić życia rodzinnego z zawodowym co powoduje u Ciebie ciągle nasilający się stres.

Dlaczego jest to tak ważne co chce Ci zaoferować

Moja ofertą jest Coaching indywidualny oraz online. Coaching jest formą wsparcia przy realizacji celów, wprowadzaniu zmian, rozwiązywaniu problemów, przezwyciężaniu ograniczeń i schematów, wychodzeniu ze strefy komfortu. Stanowi skuteczne podejście w dziedzinie rozwoju osobistego i pracy z celami. Moje indywidualne zaangażowanie sprawi to, że nie będziesz czół się osamotniony w swojej wędrówce przy zdobywaniu kolejnych szczytów.

 

Jakie są moje walory które mnie wyróżniają?

Zawsze oddaje się klientowi do jego dyspozycji - całym sobą. Rozumiem potrzeby swoich klientów oraz to, że mój klient mógł znaleźć się w niezręczne dla niego sytuacji. Prowadzenie go przez cały proces z pełnym zaangażowaniem płynącym prosto z serca. Nic nie może mnie bardziej uszczęśliwić niż pomoc drugiemu człowiekowi, który zdecydował się na poprawę swego życia.

Dlaczego mój produkt jest tak unikatowy?

Mój produkt jest unikatowy, ponieważ pozwala uwolnić blokady, które spowalniają twój rozwój a co za tym idzie to to, że dzięki swojemu rozwojowi jakość Twojego życia wznosi się na wyższy level dlatego nie można tego produktu przeliczyć na pieniądze wtedy, kiedy stajesz się bardziej szczęśliwym człowiekiem.

Czego Ty możesz oczekiwać ode mnie podczas swojej podroży?

Z pewnością mogę Cię zapewnić, że to twoje zaangażowanie ma największy wpływ na twój rozwój a Ja będę uczestniczył w twojej podroży jako najlepszy twój przyjaciel dając Ci wsparcie w każdej chwili, kiedy tylko będzie mnie potrzebował.

Moje doświadczenia życiowe stały się moim darem, który jest teraz moją misją.

Moje osobiste doświadczenia życiowe spowodowały to, że zrozumiałem jak bardzo wiele ludzi żyje wśród nas którzy potrzebują pomocy. Chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi stała się moja misją oraz największą pasją życia.

  • Facebook
  • LinkedIn
bottom of page