top of page

Coś  więcej  o  mnie

Jestem osobą, która jest bardzo zdeterminowana w dążeniu do wyznaczonych celów, ale i nie tylko. Dlatego narzucam sobie twarde wyzwania by sprostać swoim ograniczeniom.

W swoich zamierzeniach podążam własną droga a moja determinacja i upór pozwalają mi pokonywanie wszelkich trudności przez co 

niemożliwe staje się możliwym.

Moją pasją jest inspirowanie innych!

Najważniejsze dla mnie jest to, żeby inspirować ludzi do tego by nie pozostawiali swoich celów, które mają na wyciagnięcie ręki.

ty_na_krzesle-removebg.png

Moją misją jest budowanie społeczności, które z zamiłowaniem będą wsparciem dla siebie i innych w każdej sytuacji, które mogą pojawić się i zmienić nasze życie w najmniej oczekiwanym momencie. Wierzę w to  że w każdym z nas drzemie potencjał by walczyć i realizować swoje marzenia. Tu właśnie pojawia się kwestia wyboru. Czy każdy ma odwagę by podążać w kierunku swoich celów oraz ich  realizacji? Czasem z jakiegoś powodu ważne istotne dla nas rzeczy czy cele odkładamy na później bądź po prostu je porzucamy czekając na odpowiedni moment,  aż coś pozwoli nam do nich wrócić.To nic innego jak strach przed opuszczeniem swojej strefy komfortu.  Nie zmienia to faktu że wciąż i zawsze MASZ WYBÓR ! W każdej chwili, w każdym momencie naszego życia mamy możliwości by sięgnąć,  po to co najlepsze i podążać za tym. To sprawi że będziemy szczęśliwi bez względu na wszystko.

bottom of page