top of page
Szukaj

Osobowość manipulatora


Manipulator będzie manipulował i niszczył co powinno wzbudzić nasz niepokój, ponieważ manipulatorzy nie biorą odpowiedzialności za to jak się zachowują i za to co mówią.

Jeżeli manipulator powie ci coś niemiłego i zdecydujesz się mu to powiedzieć to tak jak, gdyby wytknąć mu o tym, że coś cię zraniło przygotuj się na to, że 2 minuty później będziesz rozmawiać już zupełnie inny temat.

Manipulator odwróci zupełnie kota ogonem i spowoduje, że to ty zaczniesz przepraszać za to, że w ogóle ośmieliłeś się odezwać.

Spotkasz się albo ze ścianą, albo z agresją. Ma to związek z tym, że jeżeli mówisz coś negatywnego manipulatorowi on odbiera to jako atak na swój wizerunek i orientujemy się z kim tak naprawdę mamy do czynienia.

Takie osoby mogą też udawać ofiarę mogą udawać jakieś traumy z dzieciństwa czasami mogą nawet kłamać na ten temat po to, żeby zyskać nasze współczucie.

Tacy ludzie dosłownie wysysają z nas życie i grają z nami w grę, którą której nie jesteśmy w stanie zagrać.

Osoby te prezentują na zewnątrz swój wyidealizowany obraz, który chcą pokazać, ale za tym obrazem nie stoi nic to jest człowiek z plastiku człowiek wydmuszka. Zrobi wszystko, żeby utrzymać kontrolę i władzę nad nami.

Próbuje przekonać nas, że piękne opakowanie równa się dobra zawartość, dlatego dużo osób daje się na to nabrać.

Problem w tym że jeżeli chodzi o zawartość to te osoby są zupełnie puste i nie mają tej zawartości.

Wszystko co robią służy na dmuchaniu ich ego służy poczuciu się ważnymi ważniejszymi i lepszymi od innych i utrzymaniu ich wyidealizowanego wizerunku i zrobią dosłownie wszystko, żeby ich masa nie opadła publicznie, czyli żeby będzie tego bronił za wszelką cenę, bo to jest jedyne co ma.

18 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

MOTYL

Comments


bottom of page